A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Creating default object from empty value

Filename: helpers/news_helper.php

Line Number: 161

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Creating default object from empty value

Filename: helpers/news_helper.php

Line Number: 163

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Creating default object from empty value

Filename: helpers/news_helper.php

Line Number: 168

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Creating default object from empty value

Filename: helpers/news_helper.php

Line Number: 172

Misafirliğe bekleriz
Misafirliğe bekleriz

Misafirliğe bekleriz

Sürdürülebilirlik, İnsan Hakları, Doğa ve Çevre, Geri Dönüşüm ve sitemizin içeriğine uygun benzer konularda konuk yazarımız olur musunuz?

Yeşiloji Ekim 2012'de "Sürdürülebilir Yaşam Kaynağı" sloganı ile yayına başladı. Ana medyada çok fazla göremediğimiz sürdürülebilirlik, insan hakları, doğa ve çevre, geri dönüşüm vb. konularda fikirlerimizi, haberler, gelişmeler ve gizli kalanlardan bildiğimiz ve öğrendiğimiz kadarını sizlerle paylaşıyoruz.

Amacımız; farkındalığın artması gerektiğine inandığımız bu konularda az sayıda yer alan Türkçe kaynaklar arasına katılarak bu konuları daha kolay ulaşılabilir hale getirmek. Bu hedefimiz için sizlerin de yardımına ihtiyacımız var. Mevcut duruma farklı bir persfektiften bakabilmek ve daha geniş bir içerik sağlayabilmek için belirli konularda ilgili ve/veya uzmanlık sahibi Yeşiloji severlerin yazılarına yer vererek daha büyük bir yeşiloji sever kitlesi oluşturmak istiyoruz.

Siz değerli Yeşiloji severleri ilgili konulardaki yazılarınız ve fotoğraflarınızla konuğumuz olarak ağırlamayı çok isteriz.

Nasıl katkıda bulunabilirim?

  • Çevrenizde bu konulara ilişkin gördüğünüz olumlu/olumsuz uygulamaları, hatta belki çekeceğiniz fotoğrafları bizimle paylaşabilirsiniz.
  • İlgili/bilgili olduğunuz konularda haber, yorum ve makalelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz
  • Yabancı medyada bu konulara ilişkin yayınlanan içerikleri Türkçe'ye çevirebilirsiniz.

Konuk yazarlık konusunda daha fazla bilgi almak, yazılarınızı ve benzer içeriği göndermek ve/veya fikirlerinizi paylaşmak için İletişim Formumuzu doldurabilir ya da  adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Biz müsaitiz, ne zaman isterseniz misafirliğe bekleriz.

Bizden Haberleriçerisinde 2956 defa görüntülendi
Yeşiloji'de yer alan içerikleri kendi web siteniz, blogunuz ya da başka sayfalarda, kaynak belirterek ve ilgili içeriğe bağlantı(link) vererek kullanabilirsiniz.
Yukarıdaki içerikte eksik, hata ya da benzeri bir sorun olduğunu düşünüyorsanız düzeltme için iletişim formunu kullanabilir veya yorum bırakabilirsiniz.
Okuyucu Yorumları
Bu habere ilişkin yorum yapan olmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.
Yalnızca kayıtlı üyeler yorum yazabilirler. Lütfen yorum yazmak için öncellikle giriş yapınız.
Hızlı Giriş:
Yeşiloji.com'a en son eklenen haberler
Elinizdeki atıkları geri dönüşümle nerede / nasıl değerlendirirsiniz?“Düşük karbon” kahramanları aranıyorTemiz Üretim Nedir?Trafiğe kayıtlı araç sayısı 19 milyon sınırına dayandıİş Hayatı - Özel Hayat dengesinde en iyi ve en kötü ülkelerSürdürülebilir Yeşil Binalar ile Sürdürülebilir Yerleşmenin  Belgelendirilmesine Dair Yönetmelik (Tam Metin)Yeşil Bina Yönetmeliği YayımlandıYenilenebilir Enerji Kredisi alabileceğiniz bankalarAkçansa Biyoçeşitlilik Proje Yarışmasının kazananları açıklandıHybrid Otomobiller hem bütçeye hem doğaya dostSürdürülebilir Üretim Sempozyumu 2014Köy okullarına bilgisayar bağışı kampanyasıDünya Rüzgar Enerjisi Kapasitesi 2020 yılına kadar 2 katına çıkacakSağlık Sektöründe Sürdürülebilirlik, Yeşil HastanelerYenilenebir Enerji ile hem çevreyi hem ekonomiyi koruyalım2035'e kadar 49 trilyon dolar enerji yatırımı gerekiyorToyota fabrikasını çatısına 500 kw'lık güneş panelleri kurulduObama kömür kirliliğine dur demek için harekete geçiyorAvrupa'nın karbon emisyonları düşmeye devam ediyorBill Gates Dünyanın en ölümcül hayvanına savaş açtıAlmanya enerji ihtiyacının %74'ünü yenilenebilir enerji kaynaklarından sağlayarak bu ayın 2. rekorunu kırdıGoogle direksiyonu ve pedalları bile olmayan sürücüsüz elektrikli aracını ortaya çıkardıÇöpten gelen 30 milyar dolar2050'de Danimarka'da %100 yenilenebilir enerji mümkünYaşayan binalar, yeşil bitkiler duvarlarınıza hayat katıyor...Dünyanın en büyük kömür santrali Rusya'da kuruluyorÇin hava kirliliğini önlemek için milyonlarca aracı trafikten çekiyor...Brezilyalı öğrenciler ABD huzurevlerindeki yaşlılarla sohbet ederek İngilizce öğreniyorAlmanyada Nükleer'in payı azalırken Yenilenebilir Enerji'nin payı artıyorEn yeşil olmadan önce en dürüst olmak; GENSED 3. Olağan Genel Kurul Toplantısını GerçekleştirdiTürkiye'nin en iyi iş verenleri açıklandıDünyanın en büyük takip sistemli güneş enerji santrali Kaliforniya'da tamamlandıKartal Belediyesi'nden hem hayvanları hem çevreyi koruyan uygulamaAvrupa Yeşil Başkenti, European Green Capital 2016Binamın Enerji Sınıfı Düşük Çıkarsa Ne Olacak?Internetin yeni trendi, #BebekKaşlarıTürkiye'nin en iyi iş vereni açıklandı4. Uluslararası %100 Yenilenebilir Enerji Konferansı ve SergisiDünya Bankasından Yenilenebilir Enerji Projelerinin Finansmanı için 350 Milyon DolarKüresel ısınma tüm deniz kaplumbağalarını dişi yapabilirPamuktan yapılan organik batarya 20 kat daha hızlı şarj oluyorAvrupa'nın fosil yakıt ve doğal kaynakları çok yakında tükenecekÇin hava kirliliğini önlemek için güneş enerjisi kapasitesini 70.000 MW'a çıkartacak
Sponsor Reklamlar