A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Creating default object from empty value

Filename: helpers/directory_helper.php

Line Number: 360

Yeşil Rehber - ISS
ISS
Yahya Kemal Mah. Okul Cad. N:8 34410 Kağıthane İstanbul / Türkiye

ISS

1901 yılında Kophenhag'da kurulan ISS grubu günümüzde ülkemiz dahil dünyanın bir çok ülkesinde faaliyet gösteren bir grup. Tesis Yönetimi Hizmetleri, Temizlik Hizmetleri, Güvenlik Hizmetleri, Haşere Kontrol Hizmetleri, Catering ve Çağrı Merkezleri Hizmetleri olmak üzere organizasyonların birincil işi olmayan konularda dış kaynaklı hizmet veren grup farkında olmasak da birçok yerde karşımıza çıkıyor.

Örneğin Haftada birkaç defa gittiğimiz ve markasını çok iyi bildiğimiz AVM'lerin kapısından girerken karşılaştığımız güvenlik görevlisinden, AVM'nin temizliğini sağlayan, yemek katındaki düzeni sağlayan personele kadar hepsi ISS'nin personeli olabilir.

Dış kaynaklı bu çalışma biçimi hem bu hizmetlerin daha profesyonel sağlanmasına, hem de organizasyonun kendi işine odaklanmasına olanak sağlıyor. Uzmanlaşma sadece operasyonel değil sürdürülebilirlik ilkelerinin uygulanmasında da daha ucuz ve etkin sonuçlar alınmasını olanak veriyor.

Küresel bir firma olarak sürdürülebilirlik ve kurumsal sorumluluk anlamında gerekleri farkında olan ISS grup, yakın zamanda Türkiye organizasyonunun yayınladığı Sürdürülebilirlik raporu ile Türkiye toplumu ile de performans ve taahütlerini paylaştı.

Yeşil Rehber Kategorileri:

Yeşiloji’ye Son Eklenen Haberler